Přihlásit se


FAQ

Často kladené dotazy

Děkujeme všem partnerům, kteří nám pomáhají měnit standardy českého gastronomického vzdělání. Chcete-li být součástí zvyšování laťky české gastronomie a hotelnictví a být partnerem proHost, napište nebo zavolejte nám.

 • Jakou formou jsou produkovány videokurzy?

  Záleží na okruhu, na tématu. Většina kurzů je formou rozhovoru se zástupcem daného oboru, tzv. Ambasadorem. Témata např. o obsluze, tedy servisu jsou hrané scénky. Jiná videa jsou formou animace nebo prezentace.

 • Co vše je součástí aplikace?

  U každé lekce jsou textové sumarizace, tzn. vše, co bylo ve videu, je uvedeno v rozšířené formě ještě v přístupném dokumentu. Dále je ke každé lekci připojený online kvíz.

 • A jak fungují kvízy?

  Návštěvník aplikace, tedy student a jeho učitel nebo zaměstnanec a jeho manager si mohou okamžitě ověřit nabyté znalosti. Výsledky kvízů se zobrazují online a slouží k hodnocení studentů a zaměstnanců.

 • Jsou kurzy Gastro a Hotel přístupné pod jednou licencí?

  Vzhledem k různému zaměření cílových skupin klientů jsou tyto sekce nezávislé, je tedy potřeba na každou část samostatnou licenci.

 • Pořádáte také běžné kurzy na uvedená témata?

  V současnosti zatím ne, ale plánujeme s vybranými partnery zahájit i fyzické kurzy nejpozději v příštím roce.

 • Jaká témata budou ve Videokurzech?

  V Gastro části máme nyní přes 20 témat, např. práce s hostem, inventář, mobiliář, banketing, udržitelnost, AV technologie, mixologie, baristika, víno, pivo, destiláty atd. Tematické okruhy HOTEL obsahují hotelové technologie, Front Office, Houskeeping, Sales & Marketing a další. Společná témata jsou např. udržitelnost, bezpečnost práce a etiketa. Každé téma je pak rozpracováno do určitého počtu lekcí.

 • Kolik kurzů máte v plánu natočit?

  V prvním roce (2023) máme v plánu 20 lekcí na různá témata, dlouhodobě se bude jednat o cca 200 lekcí celkem.

 • Když si koupím roční licenci, k jakým kurzům budu mít přístup?

  Po zakoupení licence je přístup ke všem aktuálně hotovým kurzům i k těm, které budou průběžně dokončeny a zveřejněny v průběhu roku. To se dál opakuje se zakoupením nové licence v dalším roce a s přibývajícími kurzy resp. lekcemi.

 • Jak probíhá platba za kurzy?

  Po kompletní registraci bude vygenerovaná faktura a zaslaná na vaši emailovou adresu. Platba proběhne buď převodem nebo platební kartou.

Pokud vám ještě něco chybí nebo se chcete zeptat, kontaktujte nás.

Online videokurzy pro Gastronomii a Hotelnictví

přes 30 let zkušeností

Chcete být součástí proHost?

Jsme ti, kterým záleží na budoucnosti pohostinství a jsme ti, kteří se rádi podělí o své zkušenosti

Registrovat se